УВА уз укув дастурларига замонавий ёндошган холда янгича форматда укувсеминар тренинглар олиб боряпти. Семинар тренингларимиз "Валеология ва нутрициологи асослари" мавзусида булиб утади. Дарслар, УВА раиси Узбекистонда Валеологияга асос солган тиббиёт фанлар доктори профессор Иргашев Шухрат Боисович бошчилигида булиб утади. Дарсларимиз октябр ойининг 3-5- кунлари булиб утади. Бизнинг дарсларимизни узлаштиришдан ташкари сиз узингизни кийнаётган тиббиётга оид саволларингизга хам жавоб топасиз. Дарслар Тошкент Врачлар Малака ошириш институтида булиб утади. Бизнинг ассоциасия Узбекистон Республикасида ягона тасдикланган саломалик ассоциацияси. Бошка ёлгон малумотларга ишониб тасдигини топмаган хужжатлар билан алданиб колманг.
Тулик малумот учун 91-136-80-50 ракамига кунгирок килинг
В последние годы возрос интерес к правильному рациональному питанию, формированию здорового образа жизни и нутрициологии.
Изучить основы валеологии и нутрициологии в тчечение 3 дней, в том числе, освоить работу взаимодействия с клиентами по правильному питанию и формированию личности, возможно на семинар-тренингах, которые будут проводиться в Ассоциации Валеологов Узбекистана, начиная с мая месяца 2022 года.
Семинар проводит д.м.н., профессор основатель Медицинской Валеологии в Узбекистане, председатель Ассоциации Валеологов Узбекистана Иргашев Ш.Б. и ведущий специалист по нутрициологии к.м.н. Мухитдинова М.М.
По завершению семинара выдается сертификат и удостоверение о членстве в Ассоциации Валеологов Узбекистана.
За справками обращаться по телефону: +99891-136-80-50 Лайло
Охирги 2 йил давомида тўғри рационал овқатланиш, соғлом турмуш тарзни шакиллантириш ва нутрициология фанларига қизиқиш ортмоқда.
Семинар-тренинг мақсади: Валеология ва нутрициология асосларини 3 кун давомида ўзлаштириш ва замонавий иш юритишда ўзаро муносабат даражасини юксалтириш билимларига эга бўлиш.
Сизларни 2022 йил май ойида бошланадиган Ўзбекистон Валеологлар Ассоциациясида ўтказиладиган 3 кунлик семинар-тренингга таклиф қиламиз.
Дарсларни Ўзбекистон Тиббий Валеология асосчиси, Ассоциация (ЎВА) раиси, тиббиёт фанлар доктори, профессор Иргашев Ш.Б. ва малакали нутрициолог, тиббиёт фанлар номзоди М.М.Мухитдинова олиб борадилар.
Семинар тренинг натижасида хар бир қатнашувчи сертификат ва ЎВА аъзолиги тўғрисида гувохномага эга бўладилар.
Маълумот ва мурожаат учун тел: (91)-136-80-50 Лайло.
Бухоро шахрига ташриф
Ўзбекистон Валеологлар Ассоциацияси Раиси профессор Иргашев Шухрат Боисович Gano Shifo ташкилоти билан ҳамкорликда жорий йил 11 ва 12 март кунлари Бухоро шахрида "Ахолини соғломлаштиришда валеологик тамойиллар ва ганодерма экстрактининг иммунмодулловчи таъсири" мавзуси бўйича 18 соатлик семинар-тренинг ўтқазди. Таъқидлаш жоизки, семинар-тренингда Бухоро вилояти соғлиқни сақлаш бошқармаси ходимлари билан бир қаторда турли мутахассисликдаги шифокорлар ҳам иштирок этди.
Тингловчилар расмий сертификат ва гувоҳномага эга бўлиб, Ассоциация аъзосига айланишти.
Хурматли хамкасблар!!! Диққат!!!
Ўзбекистон Валеологлар Ассоциацияси Республикамиз компаниялар хамкорликни самарали йўлга қўйиш учун янги икки кунлик ўқув семинар тренинги ташкил килди. Ўқиш мақсади замонавий Валеологик ёндашувларни ўргатиш, семинар тренинглар компаниялар ва врачлар билан биргаликда ўтказилади, ўқитишнинг бир қисми команияларга ажратилади ўзларининг махсулотларини таништириш учун.
Мақсад: врачларни ва тиббий ходимларни хар бир компания ўз махсулотлари билан таништириш ва уларни амалиётга тадбиқ этиш.
Тажриба шуни кўрсатадики кўпгина компанияларда қизиқиш ортиб бормоқда ва ушбу хамкорлик янада врачларда махсулотлар тўғрисида билим ортади.
Ўқув семинар-тренинг якунида тингловчилар икки томонлама қўшма сертификат ва Ўзбекистон Валеологлар Ассоциациясини (ЎВА )азолик тўғрисида гувохномага эга бўладилар.
Юқорида келтириб ўтилган семинар тренингларни вилоятларда хам утказиш имконияти бор!
Ушбу янги формат ўқитиш семинар-тренингларни тиббий Валиологияни асосчиси ва ташаббускори ЎВА раиси тиббиёт фанлар доктори профессор Иргашев Шухрат Боисович шахсан олиб борадилар!!!
Ўзбекистон Валеологлар Ассоциациясида "САЛОМАТЛИКНИ ЯРАТИШДА ЗАМОНАВИЙ ИННОВАЦИОН ЁНДАШУВЛАР" мавзуси бўйича 2021 йилнинг 22-24 июл кунларида ва “АҲОЛИНИ СОҒЛОМЛАШТИРИШДА ВАЛЕОЛОГИК ТАМОЙИЛЛАР” мавзуси бўйича 2021 йилнинг 28 ва 29 июл кунларида Тошкент шаҳрида 18 соатлик семинар-тренинглар ўтказилди. Семинарларни профессор, тиббиёт фанлари доктори Иргашев Шухрат Боисович олиб бордилар.
Семинарларда жами 38 киши иштирок етиб, улардан 10 нафари ЛИДЕР сифатида сертификатларга ега бўлди. Барча курсантлар семинарлардан мамнун бўлиб, олган билимлари учун миннатдорчилик билдиришди.
О Б Ъ Я В Л Е Н И Е !
Ассоциация Валеологов Узбекистана (АВУ) создает Новый формат семинара-тренингов направленный на формирование личности и доведение лидерских качеств до обучающихся. Тема семинара: «Формирование личности – путь к успеху»
В нашем мире необходимо быть лидером – победителем. Впервые, профессор, Иргашев Шухрат Боисович делится своим большим опытом лидерских качеств, приобретенных за долгие годы успешной карьеры, как и в Узбекистане, так и за рубежом. Полученные знания дадут Вам возможность быть успешным и добиваться высоких результатов, как в личной жизни, так и в работе.
Занятия проводятся в группы не менее 30 человек, в онлайн режиме через платформу ZOOM. Запись в течение недели по телефону +99891 136-80-50; +99891 136-80-30; +99871 267-22-98. После сбора группы будет объявлена дата проведения семинара в удобное для слушателей время. Обязательным является выбор языка семинара: узбекский или русский.
Э Ъ Л О Н !
Ўзбекистон Валеологлар Ассоциацияси (ЎВА) ўқувчиларда шахсни шакллантириш ва лидерлик фазилатларини ривожлантиришга қаратилган янги форматдаги ўқув семинарларини яратмоқда. Семинар мавзуси: «Лидер шакллантириши – буюк ютуқларни гарови»
Хозирги вазиятда сиз лидер –ғолиб бўлишингиз лозим. Профессор, Иргашев Шухрат Боисович ўзининг кўп йиллик фаолияти давомида Ўзбекистон ва чет элда тўпланган етакчилик фазилатлари тажрибасини сизларга етказади. Олинган билимлар шахсий ҳаётингизда ҳам, ишингизда ҳам муваффақият қозониш ва юқори натижаларга еришиш имкониятини беради.
Семинар камида 30 кишидан иборат гуруҳларда, ZOOM платформаси орқали онлайн тарзда ўтказилади. Ҳафта давомида телефон орқали рўйхатдан ўтинг +99891 136-80-50; +99891 136-80-30; +99871 267-22-98. Гуруҳ йиғилгандан сўнг тингловчилар учун қулай вақтда семинар санали эълон қилинади. Семинар тилини танлаш мажбурий: ўзбек ёки рус.
Ассоциация Валеологов Узбекистана (АВУ) с октября 2020 года организовывает учебные циклы повышения квалификации врачей по направлению «Валеология» с выдачей официального сертификата государственного образца. В соответствии с Постановлением Президента Республики Узбекистан №ПП-4666 от 07.04.2020 года «О мерах по внедрению совершенно новой системы подготовки и непрерывного профессионального развития кадров в медико-санитарной сфере» негосударственные, неправительственные организации имеют право на обучение в системе непрерывного повышения профессиональной квалификации медико-санитарных кадров с выдачей сертификата.
В настоящее время Ассоциация Валеологов Узбекистана получает официальное разрешение со стороны Министерства Здравоохранения Республики Узбекистан на проведение учебных циклов высококвалифицированными кадрами кафедры «Валеология» ТашИУВ и АВУ во главе с профессором, доктором медицинских наук, Председателем АВУ и заведующим кафедрой «Валеология» Иргашевым Ш.Б.
Учебные циклы будут проводиться на хоз.расчетной основе и в любое удобное для врачей время по набору от 15 слушателей и более. Обучение будет проводиться в соответствии с эпидемиологической ситуацией в стране в режиме онлайн (через платформу ZOOM) или в традиционной форме на базе кафедры «Валеология» ТашИУВ по адресу: г.Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Паркентская, 51.
Обучающиеся врачи разных специальностей будут набирать учебные кредиты от 36 часа, 72 часа и 144 часа
В связи с этим просим подавать заявки по телефонам: +998712672298; +998911368050; +998911368030. (старое здание ТашИУВ, первый этаж, кафедра «Валеолгия»)